tipnabytek.eu

Bělený dubový jídelní stůl ROWICO CARRADALE 220 x 100 cm

EAN: 7340126549193
Bělený dubový jídelní stůl ROWICO CARRADALE 220 x 100 cm

Elegantní jídelní stůl ROWICO CARRADALE nabízí prostornou obdélníkovou desku z masivního dubového dřeva. Ta je vkusně doplněna kovovou podnoží, která zaujme svým tvarem – připomíná písmeno V. Stůl bude vypadat skvěle především ve světlých interiérech doplněný o čalouněné židle – doporučujeme se podívat například na sérii židlí NORWELL nebo SIERA od ROWICA. Vaše jídelna získá s tímto krasavcem úplně jiný, seriózní a nadčasovývzhled. Neváhejte a dopřejte vašemu rodinnému stolování styl.

Pozn.: Stůl byl ošetřen nátěrem Rubio Monocoat, který poskytuje odolný povrch, který účinně odolává opotřebení. To znamená, že stůl před použitím nevyžaduje další ošetření. Pro prodloužení životnosti doporučujeme pravidelnou údržbu pomocí přípravků k tomu určených.

Další parametry produktu Bělený dubový jídelní stůl ROWICO CARRADALE: Výška 75 cm. Šířka 220 cm. Hloubka 100 cm. Tloušťka desky 3 cm. Výška podnože 72 cm. Hmotnost 71 kg. Deska Dubové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Certifikace FSC. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov.