tipnabytek.eu

Modrý kovový skládací stůl Fermob Bistro 97 x 57 cm

Modrý kovový skládací stůl Fermob Bistro 97 x 57 cm

Celokovový stůl Bistro je inspirován stoly, které byly vyráběny na konci 19. století a které byly typické pro prodejce limonád a rychlého občerstvení. Dnešní moderní pojetí tohoto stolu neztratilo nic ze své předešlé slávy ani funkčnosti. Naopak, model, který přestavuje společnost Fermob získal na vynalézavosti a veselosti. Stoly Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolu ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry produktu Modrý kovový skládací stůl Fermob Bistro: Šířka 57 cm. Hloubka 97 cm. Výška 74 cm. Hmotnost 10 kg. Deska Lakovaný kov. Podnož Lakovaný kov. Typ barvy 21 – Acapulco Blue. Barva Modrá. Materiál Kov. Materiál podnože Kov. . .