tipnabytek.eu

Nordic Living Hnědé čalouněné křeslo Malone

EAN: 5713917023288
Nordic Living Hnědé čalouněné křeslo Malone

Jemný výraz křesla Malone od značky Nordic Living si okamžitě oblíbíte. Elegantní polyesterové čalounění v kombinaci s prošíváním na vnitřní straně opěradla vytváří uměleckou kompozici, která s sebou přináší osobitost a originalitu. V nabídce máme křesla Malone v různých barevných i materiálových variantách. Křeslo Malone je křeslo s příběhem. Pohodlně se usaďte, relaxujte a nechte si jeho příběh vyprávět!

Tip: K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Další parametry produktu Nordic Living Hnědé čalouněné: Výška 98 cm. Šířka 70 cm. Hloubka 79 cm. Výška sedu 44,5 cm. Hloubka sedu 52 cm. Čalounění 100% PES. Podnož Lakovaný kov. Korpus Borovicové dřevo. Vyžaduje montáž Ano. Rozměry balíku 73x75x76 cm. Barva Hnědá. Materiál Látka.