tipnabytek.eu

Nordic Living Krémově bílé bouclé lounge křeslo Tahiti, pravé

EAN: 5713917025718
Nordic Living Krémově bílé bouclé lounge křeslo Tahiti

Originálně tvarované lounge křeslo Tahiti od značky Nordic Living si vás na první dotek získá svým netradičně pohodlným bouclé čalouněním, do kterého se budete chtít uvelebit každý den! Díky své široké zádové opěrce a područce křeslo láká k tomu, abyste se do něj usadili a vychutnali si sklenku oblíbeného aperitivu. Perfektní místo pro umístění křesla je obývák, kancelář či pokoj pro hosty – zkrátka kdekoliv, kde se vám příjemně tráví čas.

Tip: K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Další parametry produktu Nordic Living Krémově bílé bouclé lounge: Výška 73 cm. Šířka 82 cm. Hloubka 74 cm. Čalounění Bouclé (100% PES). Konstrukce Překližka. Hmotnost 19 kg. Vyžaduje montáž Ano. Rozměry balíku 82 x 74 x 73 cm. Barva Bílá. Materiál Látka. Materiál podnože Dřevo. .