tipnabytek.eu

Petrolejově modrá trojmístná rozkládací pohovka Karup Design Chico 200 cm

EAN: 5713655106762
Petrolejově modrá trojmístná rozkládací pohovka Karup Design Chico 200 cm

Zapomeňte na stereotyp a pořiďte si do interiéru jedinečnou trojmístnou pohovku Chico od dánské značky Karup Design! Pohovka je tvořena tradičními japonskými podložkami Tatami, které jsou vyrobeny ze směsi drcené slámy a rýžových stébel, které jsou doplněny o prošívané futonové matrace. Jednoduše jí můžete proměnit na rohovou pohovku nebo na pohodlnédvojlůžko. Chico představuje skvělé řešení, které oceníte především v menších domovech ve skandinávském či boho stylu. Fantasticky poslouží jako kvalitní lůžko pro hosty nebo místo na každodenní relaxaci. Balení obsahuje dvě podložky Tatami, dvě futunové matrace a čtyři polštáře. Pohovku nabízíme v mnoha barvách. Obklopte se designovkami, které nezestárnou – pořiďte si pohovku Chico!

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace odpovídá úvodní produktové fotografii.

Další parametry produktu Petrolejově modrá trojmístná rozkládací pohovka Karup: Výška 85 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 80 cm. Výška sedu 35 cm. Hloubka sedu 70 cm. Hmotnost 76 kg. Rozměr polštáře 50 x 55 cm. Typ matrace Futon. Rozměr matrace 70 x 200 cm. Výška matrace 12 cm. Tvrdost matrace Středně tvrdá. Čalounění 80 % bavlna, 20 % PES.