tipnabytek.eu

Petrolejově modrá žinylková čtyřmístná pohovka MICADONI Lupine 335 cm, levá

EAN: 5905389352342
Petrolejově modrá žinylková čtyřmístná pohovka MICADONI Lupine 335 cm

Rozměrná pohovka Lupine vyzařuje elegancí a vybízí k odpočinku, konverzaci a užívání si bezkonkurenčního pohodlí. Design sezení se vyznačuje futuristickým a zakřiveným tvarem, který je čalouněný žinylkovou tkaninou. Vlákna tkaniny vytváří lesklé odstíny a různé tónové variace. Látka navíc obsahuje ochranou vrstvou, která zabraňuje pronikání kapalin do vnitřního materiálu sezení. Kolekce Lupine nabízí několik variant pohovek, včetně modelů s uzavřenými područkami nebo s otevřeným provedením. Díky tomu si můžete vytvořit jedinečnou konfiguraci sezení, která se stane ústředním bodem vašeho obývacího pokoje nebo společenské místnosti.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Další parametry produktu Petrolejově modrá žinylková čtyřmístná pohovka MICADONI: Šířka 335 cm. Výška 75 cm. Hloubka 166 cm. Šířka sedu 310 cm. Výška sedu 40 cm. Hloubka sedu 63/87 cm. Šířka područky 24 cm. Výška loketní opěrky 70 cm. Výška opěradla 32 cm. Výška podnože 2 cm. Max. nosnost 550 kg. Hmotnost 105 kg.