tipnabytek.eu

Šedé betonové křeslo Lyon Béton Hauteville

EAN: 3760195861400
Šedé betonové křeslo Lyon Béton Hauteville

Křeslo Hauteville ukazuje krásu a kvalitu průmyslových materiálů. Pro Lyon Béton ho navrhl designér Henri Lavallard Boget,který čerpal inspiraci z ikonického designu z poloviny století, kterému dodal moderní nádech. Betonový sedák má ergonomický tvar a ačkoliv by to od použitého materiálu nikdo nečekal, nabízí také neuvěřitelné pohodlí, které je umocněno jemným broušením, zajišťujícím dokonale hladký povrch. Minimalistický design tohoto neobyčejného kousku zanechá dojem všude, kam zavítá. Křeslo využijte v designových domácnostech, ale i v prostorách lobby, restaurací a dalších komerčních prostor.

Pozn.: Křeslo můžete využít také v krytém exteriéru, musí být ale chráněné před deštěm a slunečním zářením. Při nepoužívání je nutné ho přikrýt 100 % voděodolným polyesterovým obalem, který bude prodyšný a odolný vůči UV záření. K čištění nepoužívejte abrazivní čistící prostředky.

Další parametry produktu Šedé betonové křeslo Lyon: Výška 65 cm. Šířka 64 cm. Hloubka 58 cm. Výška područek 50 cm. Výška sedu 32 cm. Hmotnost 19 kg. Sedák Beton. Podnož Lakovaný kov. Povrchová úprava Vodu a olej odpuzující lak. Designér Henri Lavallard Boget. Vyžaduje montáž Ne. Barva Šedá.