tipnabytek.eu

Théo Bébé Bílá lakovaná rostoucí postýlka Nami 60 x 120 cm

EAN: 8881349028434
Théo Bébé Bílá lakovaná rostoucí postýlka Nami 60 x 120 cm

Dětská postýlka Nami od francouzské značky Théo Bébé vás přesvědčí o tom, že i takový kousek nábytku může být stylový a elegantní a o její funkčnosti nelze pochybovat. Konstrukce je vyrobena z bíle lakovaného MDF, doplněna o tyče z bílého cedru a síťkou z tkaného ratanu. Stabilitu zajistí masivní cedrová podnož. Je u ní možné až pět různých konfigurací. V případě potřeby lze rošt nastavit do dvou různých výšek a po odnětí jedné bočnice jednoduše vytvoříte útulnou pohovku. Až děťátko povyroste, můžete bočnice odmontovat úplně a z postýlky se stane dětská postel. Doporučujeme kombinovat s nízkými bočnicemi k postýlkám Théo Bébé, které zabrání pádu z postele.

Pozn: Postýlka je dodávána bez matrace a roštu. Nízké bočnice nejsou součástí balení. Zboží je dodáváno s montážním návodem. Barvy a laky jsou na vodní bázi bez rozpouštědel a výparů. Cedrové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných lesů.

Další parametry produktu Théo Bébé Bílá lakovaná rostoucí postýlka Nami: Výška 78 cm. Šířka 124,2 cm. Hloubka 65 cm. Konstrukce Lakované MDF, cedrové dřevo, ratan. Podnož Cedrové dřevo. Hmotnost balení 37 kg. Vyžaduje montáž ANO. Barva Bílá. Materiál MDF. Rozměr lůžka 60 x 120. Materiál podnože Dřevo. S úložným prostorem Ne.