tipnabytek.eu

Tmavě béžové rozkládací křeslo Karup Design Cube s podnožkou

EAN: 5713655142319
Tmavě béžové rozkládací křeslo Karup Design Cube s podnožkou

Dopřejte si zasloužený odpočinek v náručí křesla Cube. Jednoduchým překlopením křeslo proměníte na celkem tři tvarykřeslo s podnožkou, pohodlnou matraci nebo vysoký taburet. Futonové křeslo se pyšní kvalitním 80% bavlněným čalouněním, které je plněné pěnou z recyklovaných vláken. Variabilitu tohoto křesla oceníte především v menších interiérech, kde potřebujete ušetřit co nejvíce místa. Křeslo Cube se skvěle hodí do skandinávsky a minimalisticky laděných domovů a fantasticky zapadne nejen do obývacích pokojů, ale i ložnic či dětských pokojů. Vybrat si můžete z široké škály barev, které si pro vás připravil designér JosephWillet. Tato designovka od dánské značky Karup Design rozhodně stojí za zvážení!

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání křesla jako lůžka, doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace odpovídá úvodní produktové fotografii.

Další parametry produktu Tmavě béžové rozkládací křeslo Karup Design: Výška křesla 50 cm. Šířka křesla 90 cm. Hloubka křesla 95 cm. Výška sedu 25 cm. Hloubka sedu 60 cm. Výška opěradla 25 cm. Hmotnost 21,5 kg. Typ matrace Futon. Martinale 22.000. Čalounění 80 % bavlna, 20 % PES. Typ barvy 758 Wheat Beige. Výplň Recyklovaná smíšená vlákna.