tipnabytek.eu

Žlutá látková lavice MICADONI Mamaia 133 cm s černou podnoží

EAN: 5903614386230
Žlutá látková lavice MICADONI Mamaia 133 cm s černou podnoží

Při zařizování domu nebo bytu se vyplatí sáhnout po pomocném nábytku, jako jsou lavice nebo podnožky. Nejen, že se stanou praktickým pomocníkem ve vašem obývacím pokoji, předsíni či ložnici, ale dodají útulnost a podtrhnou styl vašeho interiéru. Elegantní lavice Mamaia je pro to ideální volbou. Čalounění sedáku je vyrobeno ze strukturované tkaniny, která je pevná a příjemná na dotek. Je však i velmi odolná proti oděru a vhodná do komerčních prostor. Konstrukce podnožky je podtržena kovovou, černě lakovanou podnoží. Mamaia je v nabídce v řadě barevném provedení. Vyberte si tu pravou do vašeho interiéru!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Další parametry produktu Žlutá látková lavice MICADONI Mamaia 133: Výška 41 cm. Šířka 133 cm. Hloubka 62 cm. Výška podnože 15 cm. Max. nosnost 150 kg. Čalounění Látka. Gramáž 360 g/m2. Typ látky Megan 356. Martindale 40.000. Podnož Černě lakovaný kov. Rozměr 1. balíku 135 x 64 x 27 cm. Rozměr 2. balíku 25 x 20 x 25 cm.